Zapraszamy na trzecią edycję Konferencji Polka XXI wieku!

Zapraszamy na trzecią edycję Konferencji Polka XXI wieku!Zapraszamy na trzecią edycję Konferencji Polka XXI wieku!Zapraszamy na trzecią edycję Konferencji Polka XXI wieku!
mar
7
2024

Konferencja Polka XXI wieku to jedyne wydarzenie organizowane w tej formule w Polsce, w którym wezmą udział ekspertki, przedstawicielki administracji samorządowej, młode aktywistki, menedżerki, które w tym wyjątkowym dniu spotkają się by podjąć wspólnie debatę o najważniejszych dla kobiet i Polek kwestiach.

 Będziemy rozmawiać o bezpieczeństwie, aktywności kobiet w samorządach i parlamencie, działaniach kobiet na arenie międzynarodowej i w biznesie.

W tym roku serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału już w trzeciej edycji Konferencji, która odbędzie się 8 marca 2024 r. w Villa Foksal w Warszawie.

Podczas Konferencji Polka XXI wieku odbędzie się:

Dodatkowo, podczas Gali Wieczornej zostaną nagrodzone Laureatki i Finalistki nowej edycji Konkursu Polka XXI wieku w kategoriach: przedsiębiorczość, innowacje, edukacja, samorząd, kultura, działalność społeczna, zdrowie oraz nagrody specjalnej. 

Agenda i rejestracja: https://konferencjapolkawarszawa.konfeo.com/pl/groups

Informacje organizacyjne
Kiedy: 8 marca 2024 r., godz. 10:00-20:30
Gdzie: Villa Foksal (ul. Foksal 3/5) Warszawa
Organizator: Fundacja Projekt PL, Kraków

Partnerzy:
Partnerzy Projektu: Fundacja PFR, ABSL
Partnerzy Konferencji: Polska Izba Biznesu, Centrum Innowacji Politechniki Warszawskiej, Piękna dziewczyna, Fundacja Girls in Tech, Instytut Spraw Cyfrowych, CyberClue, T2S Group, EPSA Poland, Kancelaria KJW Kittel Jura Jaźwiński

Informacje o projekcie:
Facebook: https://www.facebook.com/polka21 
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/polkaxxi/ 
Strona internetowa: https://polka21.pl/

2024-03-07